VÉGEREDMÉNYT

2017. december 15-én publikálunk a www.omlit.hu oldalunkon és a Fb-oldalunkon! https://www.facebook.com/orszagosmecslaszlotarsasag

Bátyi Anna (7.c., Szécsény)
Bátyi Anna (7.c., Szécsény)
DEVECSAI KATA (8., Apostag)
DEVECSAI KATA (8., Apostag)
Fekete Anna (8.a., Bp. XVIII. Kerületi Eötvös Loránd Általános  Iskola)
Fekete Anna (8.a., Bp. XVIII. Kerületi Eötvös Loránd Általános Iskola)
LÜVI BÁLINT (7., Écs)
LÜVI BÁLINT (7., Écs)

SZENCZI BORBÁLA (6.d., Budapest)

Kép címe: Felcsigázva
Kép címe: Felcsigázva

SZABÓ BENCE ZOMBOR (6.c. Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási nyelvű Ált.Iskola, Budapest)

Blattner Szonja Fanni (8.a., Budapest, Szerb Antal Gimnázium)

Habonyi Tamás (8., Jovan Jovanovic Zmaj Álltalános Iskola Szerbia 24420 Magyarkanizsa)
Habonyi Tamás (8., Jovan Jovanovic Zmaj Álltalános Iskola Szerbia 24420 Magyarkanizsa)
Háromsitz Szonja Napsugár (5.a., Biatorbágy)
Háromsitz Szonja Napsugár (5.a., Biatorbágy)

Raffai Flórián (5.a., Biatorbágy)

Galsa Hann Flóra (5.c., Biatorbágy)

Juhász Tünde (5/1- Budisava/Tiszakálmánfalva - Szerbia)
Juhász Tünde (5/1- Budisava/Tiszakálmánfalva - Szerbia)
Frank Ráhel (7.b., Berettyóújfalu)
Frank Ráhel (7.b., Berettyóújfalu)
Ponicsán Panna (6.b., Vác)
Ponicsán Panna (6.b., Vác)
VASS MIHÁLY (8., Bornemisza Péter Gimnázium, Budapest)
VASS MIHÁLY (8., Bornemisza Péter Gimnázium, Budapest)
Csiszár- Ágyas Benedek (5., Zebegény)
Csiszár- Ágyas Benedek (5., Zebegény)
GULYÁS ENIKŐ (8.c.) Polgári
GULYÁS ENIKŐ (8.c.) Polgári
SZAKÁCS ENIKŐ (8.c., Polgári)
SZAKÁCS ENIKŐ (8.c., Polgári)

VAJDA PÉTER ÉNEK-ZENEI ÁLTALÁNOS  ÉS SPORTISKOLA , Budapest tanulóinak munkái. Felkészítő pedagógus: BITE ZSOLT

SZABÓ DÉNES (5.z.)
SZABÓ DÉNES (5.z.)
Toma Tamás (5.s.)
Toma Tamás (5.s.)

KORPOS JÓZSEF (8., Rákossi Lajos általános iskola  Maros,Románia)
KORPOS JÓZSEF (8., Rákossi Lajos általános iskola Maros,Románia)
FARKAS MARTIN (5.a., Nagykőrös)
FARKAS MARTIN (5.a., Nagykőrös)

FARKAS FERENC SZABOLCS , 8.a., Nagykőrös

BALATONI FANNI (7.) , Törökszentmiklós

FARKAS ÁKOS , 7.o., Budapest

SZALKAI HUBA, 7.a., Várpalota

GUBICZA MILÁN 7.a., Várpalota

BOLYÓS NORBERT, 8.a., Dunaharaszti

KÉRI SZABOLCS ALEX, 7., Püspökladány

Jüngling Benedek 5.a .Nagyatád

Koncz-Bisztricz Tamás 7. osztály, Csongrád

CSÓTI ZALÁN , 6.b., Kiskunhalas

SZABÓ BORBÁLA, 5.O., ZEBEGÉNY

RÁCZ ZSUZSANNA , 8. b., Dunakeszi

KESZTYŰS MÁTÉ, 6.c. , Gyula

KÁMÁN JÚLIA, 8., Veszprém

ERDŐS MILÁN, 7.a., Berettyóújfalu

ZÓKA ZOLTÁN, 7.o. Zalaszentmihály

GONDOS ÁDÁM, 8.b., Törökbálint

Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola tanulóinak munkái. Felkészítő pedagógus: Gyetvay Gábor

FRANK BENCE, 8. Óbecse, Szerbia

RÁTZ MARCELL BÁLINT, 6.a. Tarczy Lajos Általános Iskola, Pápa

TÓTH ZSÓFIA, 7.b. Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI

Alkony
Alkony

SZILÁGYI ANDRÁS 7.a. Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI

INCZE NÓRA , 7.b. Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI

NAGY RÓBERT, 7.b. Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI

GYULAI NÓRA, 7.a. Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI

GERE TAMÁS, 7.a., Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI

FAZEKAS TÍMEA, 7.b., Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI

ERDEI FANNI, 6., Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI

TAKÁCS NOÉMI , 7.a. Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI

SZŰCS KRISZTINA 7.b. Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI

NAGY ANTÓNIA ANNA , 7.b. , Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI

MANYASZ BENDEGÚZ, 5.a., Óbudai Harrer Pál Általános Iskola

Vastag Annamária,Jovan Jovanovic Zmaj Àltalános Iskola,8.b,Magyarkanizsa

SIMON FLÓRA fotója

AUTH LAURA fotói

IVANCSIK IVETT, 8.a., Nagymegyer

VERES IMRE, 8.o., Debreceni Bárczi Gusztáv
Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

CSÓBOR MÁTYÁS, 8.o., Teskánd

SÁNDOR KRISTÓF, 8.o., Újtikos-Tiszagyulaháza Általános Iskola Tagiskolája.Tiszagyulaháza

PUCZ ZALÁN, 6., Kaposvár

MENYHÁRT MILÁN, 7.o., Újtikos-Tiszagyulaháza Általános Iskola Tagiskolája.
Tiszagyulaháza

SZŰCS MÁTÉ, 7.o., Újtikos-Tiszagyulaháza Általános Iskola Tagiskolája.Tiszagyulaháza

CZIRÁKI PETRA, 7.o., Újtikos-Tiszagyulaháza Általános Iskola Tagiskolája.
Tiszagyulaháza

ILLÉS NIKOLETA, 8.o., Boly / Kassa / Szlovákia

Molnár Petra 8.c, Polgári Vásárhelyi Pál Általános Iskola

Kondás Tímea 8.c , Polgári Vásárhelyi Pál Általános Iskola

LAJKÓ GERGŐ, 8.o., Jászboldogháza

VOLF DÓRA , Kisnána

SIMON NOÉMI BOGLÁRKA, Kisnána

NYERGES ORSOLYA, 7.osztályos, Kisnána

LAKATOS MARTIN, 7.o., KISNÁNA

HORVÁTH MÁRTON, 7.o., KISNÁNA

SZÁNTÓ KRISTÓF 6.b.,Berettyóújfalu

HLIVA GÁBOR, 7.o., Kisnána

HADOBÁS NIKOLETT, 7.o., Kisnána

FODOR RITA, 6.o. Kisnána

CSABAI GLENDA, 7.o., Kisnána

CZAKÓ DÓRA, 8.o. Kisnána

PÁL IZABELLA , 8.o., Makó

HORVÁTH OZSVÁR ÖRS , 6.o., Zerind

ZÖLEI RÓZA ANNA, 6.o., Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetségi Általános Iskola

KOLLER KENDE , 6.o., Szellő EGYMI, Budapest

HÁLÓ ROLAND, 6.o., Szellő EGYMI, Budapest

BACH RÉKA NAPSUGÁR , 6.o., Szellő EGYMI , Budapest

KISS KONRÁD (7.o., Szorgalmatos)

SARNYAI DÁNIEL (8.f., Szerbia - Jovan Jovanović Zmaj
Miloša Obilića Sz.n.,Kanjiža)

HUSZ CSABA (7.osztályos, Mohács)

Greguricz Mercédesz Katalin 12 éves- 6. osztályos tanuló

Horváth Zsófia

Székesfehérvár,Kodály Zoltán Ált.Iskola, Gimnázium és AMI

KABÁTNIK TÍMEA (Fóti Garay János Ált.Iskola, 6.b.osztály)

SULYOK LARA DORINA, 6.o., Vát

SULYOK BOGLÁRKA LILIÁNA ( 8.o, Vát)

CSAPÓ ZSÓFIA (7.o., Hatvan)

JUHÁSZ ADÉL MÁRIA (5.a., Várpalotai Bán Aladár Általános Iskola)